whatsappInstagramtelegram

تلفن تماس: 5321 304 912 98 +

حمل بار زمینی

در ارسال بار به اروپا و حمل بار از اروپا ، حمل بار زمینی کم هزینه ترین روش حمل بار می باشد.حمل بار زمینی از اروپا به دو صورت فول تراک و خرده بار انجام می شود. در حمل بار به صورت فول تراک ، صاحب کالا می تواند یک یا چند تراک را با توجه به حجم و وزن کالای خود در اختیار بگیرد. درباره حمل بار زمینی از اروپا به صورت خرده بار باید به این نکته اشاره کرد که اگر کالا قابلیت بارگیری در یک کانتینر با سایر بارها را داشته باشد، می توان بار را به صورت خرده بار یا گروپاژ حمل کرد و در غیر این صورت باید به روش دیگر یعنی فول تراک حمل شود. فول تراک همان در اختیار داشتن یک تراک کامل می باشد که برای حمل باری با وزن یا حجم زیاد مناسب است.مدت زمان حمل بار زمینی از اروپا بسیار طولانی تر از سایر روش ها است اما به دلیل کمتر بودن هزینه ارسال بار به اروپا و حمل بار از اروپا در حمل بار زمینی از اروپا در مقایسه با روش های دیگر حمل بار، خیلی از تجار مایل به حمل بار زمینی از اروپا می باشند.

زمان حمل بار زمینی از اروپا بسته به کریر، اگر بار به صورت گروپاژ باشد بین 15 الی 20 روز و اگر به صورت فول تراک باشد بین 10 الی 12 روز است که این مدت زمان در مقایسه با سایر روش های حمل بار می تواند از معایب این نوع حمل باشد.و همچنین یکی از مزایای حمل بار زمینی از اروپا کم بودن هزینه ارسال بار از این کشور است.

شرکت تهران مارین

حمل بارهای وارداتی و صادراتی پوست و بارهای سنگ به اروپا و کشورهای آسیای میانه و بارهای نمایشگاهی خرده ( گروپاژ ) حمل پالت ، اسلب ، با امنیت و کیفیت عالی ، کشتیرانی ، دریایی ، هوایی ، ریلی ، زمینی ، حمل جامبو بگ و بارهای یخچالی به اروپا و آسیای میانه از جمله ایتالیا ، ترکیه ، آلمان ، اکراین ، هلند

مدیریت شرکت

تماس با ما

  • تهران- میدان ولیعصر - خیابان ولیعصر- دمشق شهید برادران مظفر - پلاک ۱۱۸ طبقه ششم واحد
  • شماره تماس ایران: 5321 304 912 (0098)
  • شماره تماس ترکیه: 1889 170 533 (0090)