whatsappInstagramtelegram

تلفن تماس: 5321 304 912 98 +

حمل بار از آلمان

حمل بار از آلمان

همانطور که میدانید آلمان یکی از صنعتی ترین کشورهای جهان است و صندوق بین المللی پول در سال 2018 این کشور را به عنوان چهارمین اقتصاد بزرگ جهان معرفی کرده است. آلمان دارای بازار اقتصادی با نیروی کار مجرب، موجودی سرمایه بزرگ، سطح پایین فساد و سطح بالا از نوآوری و اقتصاد آلمان بزرگترین اقتصاد ملی در اروپاست.پس ما لازم دانستیم تا در این مقاله به شرح کامل حمل بار از آلمان و ارسال بار به آلمان بپردازیم.ارسال بار به آلمان و حمل بار از آلمان در سه روش حمل بار زمینی، دریایی و هوایی انجام می شود که هر یک از این روش های حمل بار می تواند مزایا و معایبی را همراه داشته باشد.به عنوان مثال هزینه حمل بار دریایی از آلمان کمتر از هزینه حمل بار هوایی از آلمان است اما زمان حمل بار هوایی از آلمان نیز بسیار کمتر از زمان حمل بار دریایی آن می باشد و این تجار اند که تصمیم می گیرند که کدام یک از این معیارها را در اولویت خود قرار بدهند.

در ادامه به شرح یکایک شیوه های حمل بار از آلمان به همراه مزایا و معایب آنها می پردازیم.

حمل بار زمینی از آلمان

در ارسال بار به آلمان و حمل بار از آلمان ، حمل بار زمینی کم هزینه ترین روش حمل بار می باشد.حمل بار زمینی از آلمان به دو صورت فول تراک و خرده بار انجام می شود. در حمل بار به صورت فول تراک ، صاحب کالا می تواند یک یا چند تراک را با توجه به حجم و وزن کالای خود در اختیار بگیرد. درباره حمل بار زمینی از آلمان به صورت خرده بار باید به این نکته اشاره کرد که اگر کالا قابلیت بارگیری در یک کانتینر با سایر بارها را داشته باشد، می توان بار را به صورت خرده بار یا گروپاژ حمل کرد و در غیر این صورت باید به روش دیگر یعنی فول تراک حمل شود. فول تراک همان در اختیار داشتن یک تراک کامل می باشد که برای حمل باری با وزن یا حجم زیاد مناسب است.مدت زمان حمل بار زمینی از آلمان بسیار طولانی تر از سایر روش ها است اما به دلیل کمتر بودن هزینه ارسال بار به آلمان و حمل بار از آلمان در حمل بار زمینی از آلمان در مقایسه با روش های دیگر حمل بار، خیلی از تجار مایل به حمل بار زمینی از آلمان می باشند.

زمان حمل بار زمینی از آلمان بسته به کریر، اگر بار به صورت گروپاژ باشد بین 15 الی 20 روز و اگر به صورت فول تراک باشد بین 10 الی 12 روز است که این مدت زمان در مقایسه با سایر روش های حمل بار می تواند از معایب این نوع حمل باشد.و همچنین یکی از مزایای حمل بار زمینی از آلمان کم بودن هزینه ارسال بار از این کشور است.

حمل بار دریایی از آلمان

حمل بار از آلمان می تواند به صورت دریایی به سه روش فول کانتینر ، خرده بار و فله ای (BULK) انجام بگیرد.حمل خرده بار یا فول کانتینر با استفاده از کانتینرهای 20 فوتی یا 40 فوتی انجام می شود که صاحب بار با توجه به ابعاد و وزن کالای خود می تواند آن را با کانتینر 20 یا 40 فوتی و به صورت خرده بار ، فول کانتینر و فله ای حمل کند. آلمان دارای بنادر مهمی است که حمل بار دریایی از آن ها صورت می گیرد. بنادری مهمی مانند هامبورگ ، برمن ، کلن و دویسبورگ از جمله این بنادر می باشند. جالب است بدانید هامبورگ دومین شهر بزرگ آلمان است که به خاطر بندر معروفش شناخته می شود و 1700 شرکت حمل و نقل در این شهر دفتر مرکزی دارند. نکته ای که باید در نظر داشته باشید این است که حمل بار دریایی از آلمان به صورت فله ای برای کالا های حجیم یا ترافیکی توصیه می شود زیرا بسیاری از کالاهای دیگر باید به صورت بسته بندی شده در کانتینر قرار بگیرند تا از خطرات احتمالی در حمل بار دریایی از آلمان مصون بمانند و این باعث می شود تا در این مورد خاص هزینه حمل بار دریایی از آلمان حتی نسبت به حمل بار زمینی از آلمان مقرون به صرفه تر باشد.

ارسال بار به آلمان

زمان حمل بار دریایی از آلمان اندکی کمتر از زمان حمل بار زمینی از آلمان است به طوری که مدت زمان حمل بار دریایی از آلمان می تواند به صورت تقریبی برابر و یا حتی بیشتر از زمان حمل بار زمینی از آلمان باشد.در ارسال بار و حمل بار از آلمان ، هزینه حمل بار دریایی از آلمان بیشتر از هزینه حمل بار زمینی از آلمان می باشد.

حمل بار هوایی از آلمان

ارسال بار به آلمان و حمل بار از آلمان به صورت هوایی در شهرهای مهم آلمان مانند فرانکفورت ، کلن ، هامبورگ و دوسلدورف انجام می شود.

فرودگاه فرانکفورت یکی از پرترددترین فرودگاه های جهان است و قطب اصلی شرکت های هواپیمایی لوفت هانزا محسوب می شود. حمل بار هوایی از آلمان به دو صورت مستقیم و غیر مستقیم است. در روش حمل بار دریایی به صورت مستقیم، کالا از آلمان مستقیماً به ایران حمل می شود. اما در روش غیر مستقیم حمل بار هوایی از آلمان که برای کالاهای تحریمی و غیر تحریمی صورت می گیرد ، ابتدا کالا از آلمان به کشور دیگری مانند امارات حمل شده و سپس از آن کشور یعنی امارات به ایران ارسال می شود.  مدت زمان حمل بار هوایی از آلمان کمتر از سایر روش ها بوده که از مزایای این نوع حمل می باشد. زمان حمل بار به نوع ایرلاین و شیوه حمل بار از آلمان بستگی دارد. زمان حمل بار هوایی از آلمان بسته به متغیر های گفته شده بین 2 تا 5 روز است. هزینه حمل بار هوایی از آلمان بیشتر از سایر روش ها بوده اما به دلیل کمیت مهمی چون زمان این نوع حمل برای بارهایی با حجم و وزن کم و یا تجاری که از نظر زمانی در مضیقه قرار دارند توصیه می شود. امروزه کالاهای زیادی از آلمان وارد کشور ما می شود. عمده واردات به کشور ما شامل کالاهایی مانند محصولات شیمیایی، ماشین آلات، وسایل الکترونیکی، محصولات دارویی ، مواد خوراکی، پلاستیک، فلزات و تجهیزات حمل ونقل می باشد.

هزینه حمل بار

حمل بار از آلمان بیشتر از شهرهای مهمی چون برلین ، فرانکفورت ، هامبورگ و … می باشد. برای حمل بار از برلین ، حمل بار از فرانکفورت ، حمل بار از هامبورگ ، حمل بار از کلن و حمل بار از دیگر شهرهای آلمان با ما تماس بگیرید و از خدمات ویژه ما بهره مند شوید.

آلمان جایگاه بزرگترین و معتبرترین نمایشگاه های جهان است. هر ساله بسیاری از افراد برای ارسال بار به آلمان و حضور در این نمایشگاه ها ، هزینه های زیادی را می پردازند که هزینه حمل بار به آلمان یکی از این قبیل هزینه ها می باشد. برای کاهش هزینه ارسال بار به آلمان کافیست تا با مشاوران ما در ارتباط باشید.

شرکت تهران مارین

حمل بارهای وارداتی و صادراتی پوست و بارهای سنگ به اروپا و کشورهای آسیای میانه و بارهای نمایشگاهی خرده ( گروپاژ ) حمل پالت ، اسلب ، با امنیت و کیفیت عالی ، کشتیرانی ، دریایی ، هوایی ، ریلی ، زمینی ، حمل جامبو بگ و بارهای یخچالی به اروپا و آسیای میانه از جمله ایتالیا ، ترکیه ، آلمان ، اکراین ، هلند

مدیریت شرکت

تماس با ما

  • تهران- میدان ولیعصر - خیابان ولیعصر- دمشق شهید برادران مظفر - پلاک ۱۱۸ طبقه ششم واحد
  • شماره تماس ایران: 5321 304 912 (0098)
  • شماره تماس ترکیه: 1889 170 533 (0090)